Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Grupa Maspex sp. z o.o. sp.k.

ul. Legionów 37 Wadowice MAŁOPOLSKIE

Tel: +48512409867

https://maspex.com


Maspex jest właścicielem najbardziej rozpoznawalnych pozycji na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce jak i za granicą. Jakie to marki? Między innymi: Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz.

Mamy siłę, odwagę i umiejętności potrzebne, by opracowywać i wprowadzać nowatorskie projekty, pokonywać kolejne wyzwania.

Centrala firmy znajduje się w Wadowicach pod Krakowem. To tutaj zlokalizowanych jest większość działów i zapadają kluczowe decyzje. Ale nie tylko zapraszamy również do naszego biura w Warszawie oraz Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego w Tychach. Jesteś zainteresowany inną lokalizacją? Mamy zakłady i oddziały w wielu miejscach w Polsce, co jest naszym niekwestionowanym atutem.

Nasi pracownicy zasilają Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Handel / marketing / zarządzanie
  • Technologia żywienia
  • Zarządzanie produkcją
  • Inna

Brak aktualnych ofert