Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

MARGO sp. z o.o. sp. k.

Studzienna 60 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE

Tel: +48566972000

https://www.phumargo.pl/


Firma Margo jest jednym z liderów rynku w dziedzinie elementów przenoszenia napędu już od 22 lat.

Poprzez swój dynamiczny rozwój firma Margo stała się potentatem na polskim rynku w dziedzinie rozwiązań dla przemysłu. Bezpośrednio współpracujemy z największymi na świecie dostawcami części i podzespołów do maszyn i urządzeń z różnych gałęzi przemysłu. W związku z ekspansją rynkową, wzbogaceniem oferty asortymentowej a także ciągłym podnoszeniem standardów obsługi naszych klientów stale podnosimy kwalifikacje zawodowe naszych pracowników stwarzając im również szerokie możliwości rozwoju.

Nasz przestronny magazyn liczy obecnie ponad 60 tysięcy produktów, wśród których znaleźć można przede wszystkim łożyska toczne, oprawy i zespoły łożyskowe, pasy transportowe i koła pasowe, łańcuchy napędowe i koła łańcuchowe, silniki elektryczne, przekładnie (reduktory) i motoreduktory, sprzęgła, technikę liniową, pneumatykę, uszczelnienia, zabezpieczenia, smary i smarownice, narzędzia do montażu i demontażu. Nasz szeroki asortyment stanowi doskonałe zaplecze dla producentów maszyn i urządzeń oraz działów utrzymania ruchu. Doświadczony, wyspecjalizowany zespół, w połączeniu z nowoczesnym systemem magazynowania i logistyki, zapewnia szybką reakcję na wszelkie potrzeby klientów.

Szukamy ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy, zdolnościom oraz zaangażowaniu staną się częścią sukcesu jaki osiąga nasza firma. Ze strony MARGO zapewniamy wsparcie wszystkich zasobów firmy w celu pełnego rozwoju zawodowego i osobistego w postaci specjalistycznych szkoleń, warsztatów, ścieżek kariery oraz satysfakcjonujących zarobków.

 


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Hydraulika siłowa, utrzymanie ruchu, mechanika
  • Hydraulika siłowa, utrzymanie ruchu, mechanika
  • Mechanika i budowa maszyn
  • Mechanika i budowa maszyn

Brak aktualnych ofert