Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

P.U. Poż-Pliszka Sp. z o.o.

Miałki Szlak 52 Gdańsk POMORSKIE

Tel: +48585567420

http://www.pliszka.pl


KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy ekspertem w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. Stosowanie najnowszych technologii oraz szeroka gama produktów i usług, pozwalają nam kompleksowo zabezpieczać przeciwpożarowo nawet najbardziej wymagające inwestycje.

Naszą pozycję na rynku budują nasi pracownicy. Tworzą oni zespół wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki wysokiej jakości prac projektantów, ekip serwisowych i montażowych oraz sprawnej obsłudze biurowej, zapewniamy terminową i profesjonalną realizację usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej zarówno w strategicznych dla państwa przedsiębiorstwach przemysłowych, instytucjach państwowych w tym w wojsku i policji, jak również w prywatnych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.
Czekamy na Ciebie!

Jeśli szukasz ciekawej pracy, w której będziesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie, chcesz poznawać nowych ludzi i pracować z najlepszymi profesjonalistami w branży - dołącz do nas!

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: kariera.pliszka.pl


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Budownictwo lądowe
  • Elektrotechnika i elektronika
  • Inna

Brak aktualnych ofert