Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

WAMA Polska

Czyżewskiego 8-10 lok. 1b Sopot

Tel: +48603613383

http://www.wama-polska.pl


GRUPA WAMA

Grupa WAMA od lat z sukcesem działa na rynku szwedzkim realizując zarówno obiekty infrastrukturalne takie jak mosty, tunele czy garaże wielopoziomowe jak i wielorodzinne budynki mieszkaniowe. Zdobyliśmy zaufanie największych firm, z sukcesem współpracując przy realizacji rozległych i wymagających projektów. Na rynku skandynawskim rocznie układamy ponad 1 000 ton stali, wykonujemy ponad 3 000 m3 konstrukcji monolitycznych, Dostarczamy i montujemy ponad 2500 elementów prefabrykowanych. Pracuje dla nas ponad 50 osób.

Grupa WAMA to również:

  • biuro projektowe,
  • zakład prefabrykacji stalowej,
  • modułowe domy prefabrykowane,
  • koordynacja projektów budowlanych.

Tak szerokie spektrum działalności umożliwia nam stworzenie oferty dopasowanej do potrzeb naszych Klientów.

WAMA POLSKA

Decyzją naszego Właściciela, w oparciu o doświadczenie wyniesione zarówno z rynku szwedzkiego jak i posiadane przez nasz Zespół, obecnie intensywnie rozwijamy działalność na rynku polskim koncentrując swoją działalność w następujących obszarach:

Generalne wykonawstwo

Zapewniamy kompleksową realizację wielorodzinnych projektów mieszkaniowych o zróżnicowanym standardzie. Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie na etapie realizacji, zapewniając optymalizację rozwiązań projektowych pod kątem użytkowym i kosztowym. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi Podwykonawcami.

Konstrukcje żelbetowe monolityczne i prefabrykowane

Zapewniamy kompleksowe wykonanie całej konstrukcji obiektów budowlanych. Specjalizujemy się w konstrukcjach żelbetowych betonowanych na budowie, żelbetowych konstrukcjach prefabrykowanych, a także konstrukcjach stalowych. Pozostałe usługi związane z budownictwem Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku nasza oferta została uzupełniona o realizowanie dodatkowych zadań związanych z budownictwem.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Architektura i urbanistyka
  • Budownictwo lądowe

Brak aktualnych ofert