Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.

Narwicka 6 Gdańsk POMORSKIE

Tel: +48585207720

http://www.ase.com.pl


Automatic Systems Engineering od niemal 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury. W tym czasie firma rozwinęła specjalizacje w zakresie wdrożeń i zintegrowanych dostaw i w zakresie dostarczania wiedzy i kompetencji oraz wykonania prac eksperckich i konsultingu technicznego.ASE dostarcza wiedzę i rozwiązania na najwyższym światowym poziomie w oparciu o własne know-how, jak i w oparciu o produkty renomowanych dostawców światowych.

Automatic Systems Engineering tworzy trzon Grupy Technologicznej ASE, w której skład wchodzą także: Biuro Projektowe Biproraf, Biuro Projektów Morskich PROJMORS, C&T ELMECH (zasilanie gwarantowane), EKO-KONSULT oraz kilka mniejszych innowacyjnych podmiotów.

Za sprawą połączenia wiedzy i doświadczenia, zdolności analitycznych, projektowych oraz nadzorów GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE jest w stanie zrealizować największe i najtrudniejsze technicznie obiekty przemysłowe oraz infrastruktury przemysłu, co potwierdzają referencje w wielu zakładach przemysłowych w Polsce i na świecie.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Automatyka
  • Elektrotechnika i elektronika
  • Energetyka
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Brak aktualnych ofert