Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Hydromechanika

Piaskowiec 38 Ostaszewo

Tel: +48539921108

https://hydromechanika.com.pl


Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k. jest przedsiębiorstwem rodzinnym założonym w 1981 roku, specjalizującym się w obróbce mechanicznej metali oraz fabrykacji elementów i montażem podzespołów na podstawie dokumentacji technicznej klienta. Od tamtej pory, dzięki naszym klientom oraz nowym inwestycjom, kontynuujemy nasz rozwój.

Dwa zakłady o łącznej powierzchni prawie 5500 m2 obejmują zarówno hale wyposażone w nowoczesny park maszynowy, wydział montażu, malarnie do malowania farbami dwuskładnikowymi typu epoxy oraz malowania proszkowego, spawalnie przeznaczoną do napawania materiałem typu inconell, stanowisko do prób ciśnieniowych do 2000 bar, jak również linię technologiczną do nanoszenie PTFE z fosforanowaniem manganowym i cynkowym jako podkładem.

Łącząc nasze długoletnie doświadczenie w obróbce metali z nowoczesnym i zróżnicowanym parkiem maszynowym, 3-koordynacyjnymi maszynami pomiarowymi oraz zaawansowanym oprogramowaniem wyższego rzędu Siemens NX7.5 typu CAD/CAM, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu obróbkowemu. A jako wieloletni poddostawca usługi obróbki skrawaniem posiadamy doświadczenie w obróbce niemal każdego typu materiału: od plastiku, stopów lekkich poprzez stale węglowe i stopowe po stale specjalne na bazie niklu, chromu, czy kobaltu.

Naszymi klientami są firmy z różnego sektora przemysłowego: morskiego, lotniczego, samochodowego, energetycznego, a od 2003 roku również z bardzo silnego sektora offshoreowego i subsea. Dzięki przemyślanej polityce zrównoważonego rozwoju wraz ze wzrostem portfela zamówień firma zakupiła i wdrożyła system wspomagania przedsiębiorstwem klasy ERP II SYTELINE by Infor wraz z Zaawansowanym Systemem Planowania (APS Advance Planning and Scheduling System), pozwalającym na bardziej racjonalne zarządzanie i kontrolę nad realizowanymi procesami oraz jeszcze lepsze planowanie produkcji i dostaw do klienta.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Brak aktualnych ofert