Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Rojam Major Predkiel sp.j.

Siennicka, 25 Gdansk POMORSKIE

Tel: +48606414201

http://www.rojam.eu


ROJAM jest jedną z czołowych firm oferujących usługi z wykorzystaniem specjalistycznych technik dostępu linowego (metody alpinistyczne). Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, ciągle inwestujemy w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

W maju 2012 roku Centrum Technik Wysokościowych ROJAM otworzyło swój ośrodek szkoleniowy spełniający wymogi takich organizacji jak IRATA, SPRAT, OTDL.
Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dla innych jest za wysoko lub dostęp jest zbyt skomplikowany. Do współpracy zapraszają nas najpoważniejsze firmy sektora budowlanego oraz najwięksi inwestorzy.

ROJAM STORE jest dystrybutorem czołowych marek sprzętu ochrony indywidualnej i grupowej, do prac na wysokości. W ramach kompleksowego świadczenia usług, zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu zarówno dla profesjonalistów pracujących na wysokości jak i sportowców amatorów oraz sympatyków wszelkich aktywności górskich i wspinaczkowych.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Rock Exotica w Polsce.

Systemy stałej asekuracji
Dzięki współpracy z firmą 3M możemy kompleksowo projektować, montować oraz szkolić, jak i dokonywać przeglądów stałych elementów, które posiada każdy system asekuracji.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Budownictwo lądowe
  • Budownictwo wodne
  • Handel / marketing / zarządzanie
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Brak aktualnych ofert