Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański

Długa 20 A Cieplewo

Tel: +48728415570

http://pruszczgda.pl/


Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański działa od 1 lipca 2014 r. Placówka jest jednostką budżetową gminy, utworzoną Uchwałą nr XLIV/19/2014 Rady Gminy Pruszcz Gdański z dnia 28 lutego 2014 r. w sprawie połączenia samorządowych instytucji kultury Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Pruszcz Gdański z siedzibą w Cieplewie oraz Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański z siedzibą w Cieplewie.

Przedmiotem działania OKSiBP jest prowadzenie działalności rozwijającej i zaspakajającej potrzeby kulturalne, oświatowe, czytelnicze, informacyjne i sportowe mieszkańców Gminy Pruszcz Gdański, uczestniczenie w upowszechnianiu i promocji wiedzy, kultury i sztuki lokalnej, sportu i rekreacji.

W strukturze OKSiBP funkcjonują również nowoczesna Mediateka przy ul. Dworcowej 6A w Straszynie i filia Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Wiślinie. Ponadto Ośrodek administruje Centrum Rekreacji w Juszkowie przy ul. Sportowej 10A, Stanicą Żeglarską w Wiślince oraz boiskami sołeckimi na terenie gminy Pruszcz Gdański.


Kategoria

Instytucja państwowa lub samorządowa


Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert