Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Lenovo Technology B.v. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Gottlieba Daimlera 1 Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: +48885887006

https://www.lenovo.com/pl/pl/pc/


Lenovo - jest firmą z listy Fortune Global 500 o obrotach sięgających 45 miliardów USD, jesteśmy światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości rozwoju.

Oferta urządzeń Lenovo należy do największych na świecie i obejmuje smartfony (Motorola), tablety, komputery PC (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) i stacje robocze, a także urządzenia AR/VR oraz rozwiązania dla inteligentnych domów i biur.

Rozwiązania Lenovo dla centrów danych (ThinkSystem i ThinkAgile) zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom zmieniającym biznes oraz społeczeństwo.

Lenovo inspiruje użytkowników do wykorzystania drzemiącego w nich potencjału różnorodności i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich.

Jesteśmy międzynarodową firmą, globalnym zespołem, który obsługuje klientów w każdym zakątku świata. Łączy nas ambicja, aby być najlepszymi z najlepszych.

Niezależnie od tego, czy obsługujemy klientów, współpracujemy jako zespół czy działamy na rzecz społeczności, tworzymy niezwykłą firmę, która oferuje niezrównane produkty opracowane i wspierane przez osoby reprezentujące wiele kultur i mające różne doświadczenia.

Z tej różnorodności czerpiemy siłę. Utrzymujemy atmosferę zachęcającą do przedsiębiorczości i umacniającą poczucie odpowiedzialności. Stawiamy wyzwania swoim talentom i nagradzamy podejmowany wysiłek.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert