Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Fundacja Pomorski Instytut Edukacji

Zakosy 20 Gdańsk

Tel: +48507434414

http://edukacyjnyzakatek.pl/


W zlokalizowanej placówce w Pruszczu Gdańskim, zarówno młodzi artyści, jak i przyszli specjaliści od technologii znajdą warsztaty dla siebie. Organizujemy kursy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, aby każdy z naszych klientów mógł inwestować w siebie oraz w swoje umiejętności.


Istniejemy na rynku już przeszło cztery lata, podczas których nieustannie dążymy do poszerzania swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy. Jesteśmy zwolennikami świadczenia precyzyjnych oraz profesjonalnych usług, które budują zaufanie klientów. Nasz zespół połączyło zamiłowanie do szerzenia wiedzy, a także chęć stworzenia nowych i niecodziennych projektów artystycznych czy animacyjnych.

Zależy nam na tym, aby dać najmłodszym możliwość rozwoju oraz stworzyć miejsce, które wspiera oraz pomaga w odkrywaniu wewnętrznego potencjału. Z tego też powodu w naszej ofercie znajdują się zajęcia o niezwykle zróżnicowanej tematyce robotyka, programowanie w Minecraft, warsztaty krawieckie, zajęcia plastyczne czy zajęcia sportowe.

Przygotowujemy także półkolonie oraz urodziny, które odbywają się w mieszczącym się w Pruszczu Gdańskim budynku. Nasi animatorzy, wykorzystując nowoczesne rozwiązania z zakresu edukacji oraz technologii, poprowadzą ciekawe zajęcia dla dzieci, które jednocześnie pozwolą im na zdobycie cennej wiedzy.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Informatyka
  • Inna

Brak aktualnych ofert