Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A.

ul. Sidorska 84-90 Biała Podlaska

Tel: +48833435313

O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem o długoletniej tradycji i wieloletnim doświadczeniu, wywodzącym się z Rejonu Eksploatacji Dróg Publicznych powstałego 1952 roku. Jako spółka Akcyjna funkcjonuje od 2000 roku w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego w drodze prywatyzacji bezpośredniej. Firma posiada duże doświadczenie w budowie dróg, ulic, placów, obiektów mostowych, produkcji mas bitumicznych, kruszyw budowlanych. Stale rosnące wymagania dotyczące jakości oraz wymagania w zakresie ochrony środowiska zmuszają przedsiębiorstwo do stosowania nowoczesnego sprzętu i technologii.

Zadania:

  • Nadzór i koordynacja robót budowlanych zgodnie z dokumentacją,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji,
  • Kontrola jakości wykonywanych prac,
  • Dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy,
  • Współpraca z kierownikiem budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie mgr inż. Budownictwa drogowego i mostowego.
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Dogodne warunki zatrudnienia
  • Mieszkanie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość zatrudnienia małżonki/a z wykształceniem mgr inż. Budownictwa drogowego i mostowego.
  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kandydaci proszeni są o przesłanie życiorysu zawodowego (CV) na adres b.kaminska@grupahoreglad.pl

tel: 83 343 53 13

Termin aplikacji:

30/09/2020

Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)

Branże

  • Budownictwo lądowe

Brak aktualnych ofert