Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

New Media Ventures Sp. z o.o.

Wołoska 18 Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: 22 640 36 02

http://www.freebee.pl


Freebee to marka, której misją jest wprowadzenie na polskim rynku trwałej, jakościowej zmiany we wzajemnych, bezpośrednich relacjach między firmami, a ich klientami. Dzięki Freebee, biznes każdej wielkości prowadzi własny, customizowany program lojalnościowy z analityką i komunikacją, do tej pory dostępną tylko dla największych sieciowych marek. Big Data jest wreszcie w zasięgu małych i średnich biznesów!

 

Innowacyjność, wizję, zespół, know-how i infrastrukturę Freebee doceniła największa grupa mediowo-telekomunikacyjna: Cyfrowy Polsat/Polkomtel, która w listopadzie 2013 r. stała się strategicznym inwestorem spółki. Na skutek tej transakcji wzbogacił się dotychczasowy zakres działań Freebee, które zostało Partnerem technologicznym Paszportu Korzyści – dedykowanego programu lojalnościowego dla wszystkich klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku.

 

W związku z kolejnymi przełomowymi projektami i idącymi za tym nowymi wyzwaniami, poszukujemy wsparcia i inspiracji od osoby, która dzieli nasze wartości i ma chęć kreowania rzeczywistości.

Dołącz do naszego zespołu. Zostań naszym fanem: www.facebook.com/freebeePL


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Handel / marketing / zarządzanie
  • Informatyka

Brak aktualnych ofert