Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

ING Bank Śląski S.A.

Sokolska 34 Katowice ŚLĄSKIE

Tel: 801 222 222

http://www.ingbank.pl/kariera


ING Bank Śląski, to jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce, świadczący zintegrowane usługi finansowe z zakresu bankowości detalicznej, korporacyjnej i rynków finansowych. Naszą pozycję budujemy w oparciu o nowoczesne technologie, rozbudowę kanałów dystrybucji i dbałość o jakość usług, które dostarczamy. Bank zatrudnia ponad 8000 pracowników, którzy na co dzień korzystają z możliwości, jakie daje współpraca z pozostałymi spółkami Grupy ING.

Fundamentem naszej strategii jest Zespół!

Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest budowa trwałych i wartościowych relacji z klientami. Te same wartości przenosimy na relacje z pracownikami. Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia kultury organizacyjnej opartej na uczciwości, otwartości, szacunku czy odpowiedzialności. Jednym z priorytetów Banku jest dbałość i podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz ich rozwój zawodowy.

Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i praktykantów, stażystów, a także osób chcących prowadzić własną działalność gospodarczą.

Prowadzimy rekrutacje do centrali w Katowicach i Warszawie oraz do oddziałów bankowości detalicznej i korporacyjnej w całej Polsce. W centrali poszukujemy pracowników do obszarów zarzadzania ryzykiem, audytu wewnętrznego, rynków finansowych, finansów oraz informatyki.

Co roku poszukujemy także studentów i absolwentów na programy: Praktyka z Lwem, ING International Talent Programme, ChallengING IT, Program Ambasadorski.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Finanse i bankowość

Brak aktualnych ofert