Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Archer Daniels Midland

Chrobrego 29 Szamotuły WIELKOPOLSKIE

Tel: +48612929300


Codziennie 30,000 pracowników Archer Daniels Midland Company (ADM) na całym świecie  przetwarza plony w produkty odnawialne, które zaspokajają potrzeby rozwijającego się świata.  W ponad 265 zakładach produkcyjnych przetwarzamy nasiona oleiste, kukurydzę, pszenicę i ziarno kakaowca w produkty żywnościowe i paszę oraz produkty na potrzeby przemysłu chemicznego i  energetycznego. Tworzymy wiodącą globalną sieć pozyskiwania surowców i ich transportu, dostarczając plony na rynki w ponad 75 krajach na całym świecie. 

W Polsce firma ADM zatrudnia ponad 500 pracowników, którzy stanowią istotne ogniwo w połączeniu plonów z gospodarstwami domowymi poprzez składowanie, wytłaczanie oraz rafinowanie nasion oleistych, oraz handel i składowanie zbóż.

Firma ADM posiada zakład w Szamotułach, który zajmuje się tłoczeniem nasion oleistych i rafinowaniem oleju oraz zakład w Czerninie, zajmujący się tłoczeniem rzepaku, rafinowaniem oleju, a także pakowaniem tłuszczów stałych i butelkowaniem oleju. Działalność tę uzupełniają elewatory zbożowe zlokalizowane w Sławie Wielkopolskiej i Chróścinie. Prowadzimy również  zakład produkcji biodiesla w Malborku. W Gdyni ADM wraz z firmą Cefetra B.V. prowadzi terminal eksportowo-importowy, w którym składujemy zboża i pasze zwierzęce. W roku 2010 firma ADM i koncern Princes Ltd., utworzyły spółkę’ joint venture’  EOL Polska w celu poszerzenia działalności związanej z dystrybucją butelkowanych olejów jadalnych.

W celu uzyskania więcej informacji na temat naszej firmy i naszych produktów zajrzyj na stronę www.adm.com .


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Biotechnologia
  • Inżynieria procesu
  • Jakość
  • Zarządzanie produkcją

Brak aktualnych ofert