Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Posbit.pl Sp. z o.o.

Al. Zwycięstwa 96/98 Gdynia

Tel: 604799833

http://posbit.pl


Firma Posbit.pl Sp. z o.o. działa od 2013 roku. Zajmujemy się produkcją wbudowanych systemów informatycznych wspomagających proces sprzedaży. Głównym celem naszych produktów jest osiągnięcie maksymalnej ergonomii pracy oraz integracja oprogramowania ze sprzętem, aby wyeliminować problemy związane z serwisowaniem systemu informatycznego. 

W swojej pracy bazujemy na narzędziach typu open source oraz sprzęcie produkowanym przez firmę Intel. Wszystkie nasze produkty wyposażone są w autorski system operacyjny wywodzący się z rodziny systemów typu Linux. Dedykowany system operacyjny pozwala osiągnąć maksymalną wydajność oraz bezawaryjność.

Sztandarowym produktem firmy jest system sprzedażowy Posbit przeznaczony do stanowisk fiskalnych wyposażonych w drukarkę fiskalną. 

Nasza firma została uznana jako innowacyjna i została przyjęta w poczet firm Pomorskiego Parku Naukowo-Technicznego w Gdyni, w którym to mieści się główna siedziba.

Kreatywny zespół ludzi posiadający duże doświadczenie w obsłudze informatycznej firm pracuje nad nowymi rozwiązaniami wspomagającymi szybką i łatwą sprzedaż.Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert