Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Tel: 58 732 44 63

http://www.transcom.com


 

Transcom Worldwide Poland, laureat nagrody Outsourcing Star 2013 za największy przyrost pracowników zatrudnionych na etat, należy do firmy Transcom Worldwide – globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, koncentrującego się całkowicie na Klientach i ich obsłudze. Posiadamy 62 oddziały w 26 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach. Transcom działa w Polsce w  dwóch lokalizacjach: w Olsztynie od 2003 roku i Gdańsku od 2007 roku.
Transcom wspiera rozwój zawodowy każdego pracownika wskazując mu możliwości oraz dostarczając odpowiednie narzędzia. Rozwój w Transcom to jasna ścieżka kariery i szansa na awans: pionowy, a także poziomy (pomiędzy projektami, działami, oddziałami, a nawet krajami!), którą Transcom daje swoim ambitnym i zdolnym pracownikom.
Transcom umożliwia studentom i absolwentom dobry start do kariery zawodowej. Osoby niedoświadczone mogą liczyć na szereg szkoleń i wsparcie pozostałych pracowników. Osoby uczące się mają możliwość dopasowania grafiku do rozkładu zajęć na studiach. Osoby ambitne i szukające nowych wyzwań mają szansę na rozwój i sprawdzenie swoich umiejętności. Rozbudowana ścieżka kariery dla konsultanta powoduje, że po kilku miesiącach pracy w Transcom każde cv wzbogaca sie o kolejne szczeble kariery.

 


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Telekomunikacja

Brak aktualnych ofert