Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Metsä Group Services Sp. z o.o.

Al. Zwycięstwa 13 A Gdańsk POMORSKIE

Tel: 660621637

http://www.metsagroup.com


Metsä Group jest odpowiedzialną grupą działającą w branży drzewnej a jej produkty sprawiają, że nasze codzienne zycie jest łatwiejsze i wygodniejsze. Główne obszary biznesowe to wyroby z papieru stosowane w gospodarstwie domowym i przemyśle, opakowania, pulpa, wyroby drewniane i drewno. Grupa zatrudnia około 11,500 pracowników globalnie i ponad 100 pracowników w Centrum Usług Wspólnych w Gdańsku. Siedziba mieści się w Espoo, w Finlandii.
Firma Metsä Group otworzyła Centrum Usług Wspólnych w Gdańsku, obsługujące finansowe procesy transakcyjne dla wszystkich spółek Metsä Group w Europie. Pracownicy wykonują operacje w zakresie księgi głównej, księgowości majątkowej, należności, zobowiązań i kontrolingu.
Praca w Metsä Group
Metsä Group stosuje wspólne praktyki zarządzania we wszystkich swoich obszarach biznesowych. Działalność opiera się na równych szansach i przestrzeganiu miejscowego prawa. Nowoczesna i otwarta kultura zarządzania i zasada ciągłych usprawnień jest bardzo ważna dla Metsä Group.
Jako pracodawca, oferujemy naszym pracownikom dobre warunki do nauki i rozwoju w pracy, ale również wymagamy by pracownicy brali odpowiedzialność i aktywnie rozwijali się oraz swoją pracę.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Finanse i bankowość

Brak aktualnych ofert