Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Jobfinder

Św. Wincentego 14/5 Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: 22 862 72 50

http://www.jobfinder.pl


Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.

Zakres usług naszej firmy został skonstruowany tak, aby ułatwić firmom realizowanie celów strategicznych i operacyjnych, poprzez powierzenie obsługi procesów rekrutacyjnych zewnętrznemu, wyspecjalizowanemu dostawcy.

Naszą przewagą nad innymi firmami rekrutacyjnymi jest:

  • Dbałość o zaprezentowanie naszemu Klientowi kandydatów dokładnie odpowiadających jego potrzebom.
  • Rozbudowana baza danych, zawierająca informacje o naszych kandydatach umożliwia nam rozpoczęcie współpracy już dziś.
  • Będąc firmą nie posiadającą rozbudowanej struktury administracyjnej jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie, w umiarkowanych cenach.
  • Pracując w oparciu o wynagrodzenie płatne po wykonaniu zlecenia (success fee), nasz Klient płaci tylko wtedy, gdy spełnimy jego oczekiwania.
  • Klienci współpracują z osobami, a nie firmą, to znaczy, że osobiście jesteśmy odpowiedzialni za realizację Państwa zlecenia, i bierzemy na siebie odpowiedzialność za sukces Państwa projektu rekrutacyjnego.Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert