Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

iGo3D Polska Wioleta Albetzka

Górnicza 49B Gdynia POMORSKIE

Tel: 887791580

http://www.igo3d.com.pl/


Jesteśmy specjalistami w dziedzinie druku 3D. Podpowiadamy i dostarczamy optymalnych rozwiązań w zakresie narzędzi do drukowania w technologii 3D. iGo3D.com jest pierwszym międzynarodowym dystrybutorem oferującym produkty związane z technologią druku 3D i tym samym liderem na rynku niemieckim. iGo3D Polska jako wyłączny przedstawiciel w Polsce korzysta teraz z tego potencjału na naszym rynku.

Ze względu na szybki rozwój drukarek 3Dskanerów 3D i oprogramowania 3D,  technologia druku 3D staje się coraz bardziej atrakcyjna i dostępna nie tylko dla firm ale także osób prywatnych. Oferta iGo3D Polska odpowiada tym oczekiwaniom.  Sprzęt dostępny na  www.igo3d.com.pl pozwala na wydruk narzędzi do domu, gadżetów, zabawek dla dzieci, przedmiotów dekoracyjnych.  Jako iGo3D Polska oferujemy swoim Klientom kompleksowe rozwiązania takich marek jak: Ultimaker,3DoodlerXYZprinting3D SystemsBeeVeryCreativeInnofil3DVerbatim. W ofercie iGo3D Polska znalazły się zarówno produkty Premium jak również podstawowe produkty oraz  zestawy do samodzielnego montażu (DIY).

Mając dostęp do wszelkich nowości, współpracy z międzynarodowymi producentami oraz naszą centralą w Niemczech, gdzie na bieżąco prowadzone są badania i testy nowych urządzeń stale pracujemy i rozszerzamy naszą ofertę o wszelkie nowości związane z technologią druku 3D. Branże

  • Elektrotechnika i elektronika
  • Mechanika i budowa maszyn
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Brak aktualnych ofert