Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

T.P. I D.K. A'CONTO Sp. J.

Aleja Generała Józefa Hallera 159 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 572715707

http://www.aconto.pl


Od 1997 roku jesteśmy ogólnopolskim integratorem branży pośrednictwa kredyto­wego, dysponujemy siecią agencji na terenie całej Polski, które posiadają stacjo­narne biura doradztwa finansowego.

Proces sprzedaży kredytów odbywa się w oparciu o własny system informatyczny, zintegrowany z systemami operacyjnymi banków, co pozwala na szybkie rozpatrzenie wniosków i uruchamianie kredytów. Całość procesu doradztwa finansowego jest nadzorowana przez pracowników centrali Spółki. Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą specjalistów doradców kredytowych oraz trenerów. 

Od 2001 roku jesteśmy również członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Aktywnie uczestniczymy w pracach Komitetu KPF, ogólnokrajowej organizacji zrzeszającej firmy pośrednictwa kredytowego, windykacyjne, banki konsumenckie oraz banki informacji gospodarczej. Opracowane i przyjęte przez wszystkich członków Zasady Dobrych Praktyk obowiązują i są przestrzegane przez naszych agentów.

Osiemnastoletnie doświadczenie doradcy finansowego, stanowi o naszym potencjale rozwojowym, który chcielibyśmy wykorzystać, pozyskując klientów dla współpracujących instytucji finansowych.

Od początku swojej działalności ACONTO doradza w zakresie uzyskiwania pożyczek i kredytów gotówkowych, hipotecznych, firmowych, konsolidacyjnych. Spółka pomaga również w kwestii wyboru ubezpieczenia i leasingu. Proces sprzedaży kredytów odbywa się w oparciu o własny system informatyczny, co pozwala na szybkie rozpatrzenie wniosków i uruchomianie kredytów.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Finanse i bankowość

Brak aktualnych ofert