Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Dla Pracodawców:

Rejestracja (w razie problemów z dostępem, zalecamy otwierać w karcie prywatnej/incognito przeglądarki → jak to zrobić: Firefox / Chrome )
Zaloguj się (w razie problemów z dostępem, zalecamy otwierać w karcie prywatnej/incognito przeglądarki → jak to zrobić: Firefox / Chrome )

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

NET PC Sp z o.o.

Gradowa 11 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 583005149

http://www.npc.pl


Net PC to dynamicznie rozwijający się IT Software House istniejący na ogólnopolskim rynku informatycznym od 2000 roku. Od początku funkcjonowania specjalizuje się w tworzeniu indywidualnie opracowanego oprogramowania dla instytucji publicznych, osób prywatnych i dużych korporacji biznesowych.

Zespół firmy składa się z prawie czterdziestu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu analizy, projektowania, wytwarzania i serwisowania oprogramowania, specjalistów z zakresu ekonomii i  marketingu oraz biznesu elektronicznego.

Dzięki posiadanej wiedzy technologicznej, wieloletniemu doświadczeniu biznesowemu, kreatywności i zdolnemu zespołowi NET PC z powodzeniem dostarcza kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości. Realizacje firmy opierają się o indywidualnie zaprojektowane, wytworzone i wdrożone u klienta aplikacje biznesowe. Po zakończeniu wdrożenia świadczone są profesjonalne usługi serwisowe dostosowane do potrzeb klienta (gwarancja, asysta techniczna, wsparcie help-desku, wsparcie redakcyjne, hosting, opieka informatyczna, profesjonalne zabezpieczanie serwerów i aplikacji  itp.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert