Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Acxiom Global Service Center Polska Sp. z o.o.

Grunwaldzka 184 Gdańsk POMORSKIE

Tel: (58) 781 13 528

http://www.acxiom.pl


Jesteśmy światowym liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania informacją o konsumentach. Od ponad 40 lat jesteśmy innowatorem w wykorzystywaniu potencjału danych w przedsiębiorstwach - Big Data to część naszego firmowego DNA. Unikalne produkty przez nas opracowywane wspierają klientów z wielu sektorów, szczególnie rynku finansowego i ubezpieczeniowego, motoryzacyjnego oraz telekomunikacyjnego, pomagając im zwiększyć obroty, redukować koszty, poprawiać zyskowność i minimalizować ryzyko decyzji biznesowych. Każdgo dnia tysiące naszych komputerów połączonych w jeden unikalny system przetwarzają 3 miliardy rekordów w centrach obliczeniowych spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy tworzą miedzynarodowe zespoły projektowe w różnych obszarach IT, m.in. programowania, testowania, administracji systemów i sieci oraz administracji baz danych. Osoby u nas zatrudnione mają dostęp do atrakcyjnych benefitów, m. in. kart lunchowych, prywatnej opieki medycznej, pakietu ubezpieczeń, doskonalenia języka angielskiego oraz karnetów Multisport.

 Duża skala i różnorodność projektów prowadzonych w Polsce dają naszym pracownikom okazję do ciągłego rozwoju, a naszym klientom gwarancję najwyższej jakości usług, umożliwiając im trafianie z komunikatem reklamowym do właściwych odbiorców we właściwym czasie, a przez to sprzedawanie więcej i szybciej.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert