Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Cargotec Poland Sp. z o.o.

Metalowa 2 Sstargard Szczeciński ZACHODNIOPOMORSKIE

Tel: +48 882 2720

http://www.cargotec.com


CARGOTEC jest wiodącym dostawcą rozwiazań wspierających przeładunek towarów. Kształtujemy przemysł związany z przeładunkiem, by zwiększyć efektywność naszych Klientów i akcjonariuszy. Nasze produkty można dostrzec w większości centrów przeładunkowych na świecie. Są wykorzystywane na statkach, w portach, terminalach, centrach dystrybucyjnych, w przemyśle ciężkim i załadunku w transporcie drogowym. Spółki wchodzące w skład korporacji Cargotec – Hiab, Kalmar i MacGregor – są uznawane za liderów rynku światowego w dziedzinie przeładunku i załadunku towarów.

Wartość sprzedaży w 2014 roku wyniosła 3,4 mld Euro, obecnie na świecie zatrudniamy około 11 000 osób. Firma jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Helsinkach http://www.cargotec.com

W Stargardzie Szczecińskim znajdują się dwa zakłady produkcyjne Cargotec są to jedne z najnowszych i największych na świecie zakładów firmy. Budowa naszej pierwszej fabryki w Stargardzie Szczecińskim została uznana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych za największą zagraniczną inwestycję w 2009 roku. W 2013 roku otworzyliśmy w Stargardzie drugą fabrykę. Obecnie w dwóch zakładach montujemy maszyny Kalmar i Hiab.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Brak aktualnych ofert