Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

MKJ Sp. z o.. S.K.

Kielnieńska 187 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 58

http://www.mkj.net.pl


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MKJ" zostało założone 30 sierpnia 2000 roku. Systematyczny rozwj firmy, nawiązywanie cennych kontaktw handlowych, pozyskiwanie nowych klientw oraz poszerzanie oferty o nowy asortyment zaoowocowały w czerwcu 2005 roku zmianą osobowości prawnej na spłkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Firma "MKJ" Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się dostarczaniem klientom najnowocześniejszych systemw zabezpieczeń elektronicznych. Nasza oferta obejmuje pełną gamę produktw znastępujących branż:

  • systemy telewizji przemysłowej analogowej i IP
  • systemy sygnalizacji włamania i napadu
  • systemy nagłośnieniowe (m.in. Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze, nagłośnienia konwencjonalne, systemy kongresowe)
  • systemy sygnalizacji pożaru
  • systemy kontroli dostępu
  • zintegrowane systemy zarządzania budynkiem
  • systemy videodomofonowe i domfonowe

Od 2005 roku MKJ Sp. z o.o. jest jednym z ośmiu największych przedstawicieli firmy BOSCH na terenie Polski, objętych prestiżowym programem BSSD (Bosch Security Systems Dealer).

W 2009 roku rozpoczęta została bezpośrednia wspłpraca z firmami Samsung Electronics i Samsung Techwin, ktre po połączeniu w 2010 roku stworzyły jedną wsplną linię produktową Samsung.

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientw, gdyż właśnie oni decydują o sukcesie firmy. Dla nich zaopatrujemy się w sprzęt wysokiej jakości renomowanych producentw.

MKJ Sp. z o.o. posiada stabilną pozycję na rynku i doświadczenie, ktre gwarantują fachową obsługę, a ponadto doradztwo techniczne i serwis.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Handel / marketing / zarządzanie

Brak aktualnych ofert