Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Pomroska Grupa Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o.

Waszyngtona 9 Gdynia POMORSKIE

Tel: 583334780

http://www.pgzn.pl


Pomorską Grupę Zarządcw Nieruchomości tworzy zespł o wysokich kwalifikacjach, ktry posiada doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania nieruchomościami od 2002 roku. Pomorska Grupa Zarządcw Nieruchomości zapewnia obsługę nieruchomości na terenie wojewdztwa pomorskiego poprzez 8 oddziałw.

Licencjonowani zarządcy swym doświadczeniem gwarantują fachową obsługę tak w zakresie porządkowania stanw prawnych nieruchomości, jak w codziennej obsłudze administracyjnej. Wsplnoty Mieszkaniowe otrzymują pełen pakiet usług pozwalający na prawidłową eksploatację budynku i jego infrastruktury.

Szukamy oszczędności monitorując i analizując zużycie mediw, sprawdzając efektywność funkcjonowania systemu grzewczego oraz ilość zużycia energii cieplnej. Eliminujemy źrdła strat energii, a przez to obniżamy koszty finansowe Wsplnoty stosując programy termoizolacyjne dla wsplnot, przy wykorzystaniu dofinansowania ze strony Państwa.

Inspektorzy techniczni służą specjalistyczną wiedzą w zakresie prawa budowlanego, stosowania nowoczesnych rozwiązań w procesach inwestycyjnych i remontowych, zespł wykwalifikowanych księgowych dba o przejrzystość prowadzonych rozliczeń i analizy finansowe.

 • Zapewniamy bezpieczeństwa finansowe.
 • Dbamy o powierzone mienie.
 • Podnosimy standard życia naszych Klientw.
 • Poprzez inwestycje i modernizacje skutecznie podnosimy wartość nieruchomości.
 • Rewitalizujemy budynki, tworząc nową jakość osiedli.
 • Obecnie poszukujemy Studenta na kierunku informatycznym, ktry chciałby zdobyć doświadczenie i wesprzeć nas w zakresie IT pod nadzorem Wykwalifikowanego Informatyka.

  Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji.


  Kategoria

  Mała firma (11-50 pracowników)


  Branże

  • Informatyka

  Brak aktualnych ofert