Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Arla Global Financial Services Centre Sp. z o. o.

al. Grunwaldzka 103 A Gdańsk POMORSKIE

Tel: +48 58 763 84 00

http://www.arla.pl/


Arla Foods w Polsce to nie tylko produkty na półkach. Aby mogły tam dotrzeć, potrzeba pracy wielu osb. Pracownicy centrum usług wspólnych Arla Foods w Gdańsku też mają w tym swój udział

W 2008 roku w Gdańsku utworzyliśmy zespół zajmujący się procesami księgowymi dla spółek Arla Foods na całym świecie. To dzięki nam właściciele Arla Foods, farmerzy duńscy, szwedzcy, brytyjscy, niemieccy, belgijscy i holenderscy, otrzymują płatności za dostarczane nam mleko. To my odpowiadamy za rozliczenia z naszymi dostawcami, a także regulowanie płatności z naszymi klientami. Zajmujemy się tworzeniem raportów finansowych dla naszej siedziby głównej w Aarhus w Danii, a także wspieraniem lokalnych mleczarni w Europie i nie tylko.

Pracujemy dla 12 różnych krajów na całym świecie. Nasi pracownicy kontaktują się ze swoimi kolegami w Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Finlandii, Kanadzie, USA, a także Meksyku i krajach Bliskiego Wschodu.

Pracujemy w języku angielskim, ale aby być bliżej naszego klienta część naszego zespołu posługuje się także językami lokalnymi.

Zatrudniamy ponad 250 pracownikw po to, aby nasi specjaliści w mleczarniach mogli skupić się na tym, co robią najlepiej- wytwarzaniu mlecznych przysmaków dla naszych konsumentów. My zajmujemy się tym, w czym sami radzimy sobie najlepiej- księgowością i finansami


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Finanse i bankowość

Brak aktualnych ofert