Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Univeg Logistics Poland Sp. z o.o.

Wolności 8 Gdynia POMORSKIE

Tel: +48539992020

http://univeg.pl


Firma UNIVEG Logistics jest światowym operatorem usług logistycznych w sektorze spożywczym. Posiadając belgijski kapitał, od 1987 roku zapewniamy rozwiązania logistyczne na wszystkich etapach łańcucha dostaw. Obsługujemy światowych dostawców i sieci handlowe na 5 kontynentach, posiadamy oddziały w 23 krajach.

Ponieważ specjalizujemy się w przechowywaniu produktów świeżych i mrożonych, a także w cross-dockowaniu i dystrybucji towarów do klientów sieciowych (Auchan, Selgros, Biedronka, Carefour i innych).

Posiadamy magazyny chłodnicze i mroźnie pod Warszawą w Żabiej Woli (20525 m2 chłodnia + 3790 m2 mroźnia), Poznaniem - Niepruszewo (6423 m2 chłodnia), a od sierpnia otwieramy nowy magazyn w Gdańsku (1100 m2 chłodnia + 1400 m2 mroźnia).

Do dyspozycji mamy również niewielkie huby (każdy po ok.200 miejsc paletowych) w Mysłowicach, Wrocławiu, Nowym Dworze Mazowieckim i Obornikach Wielkopolskich.

Ponadto, oferujemy transport drogowy krajowy i międzynarodowy z/do Polski do/z: Belgii, Holandii, Francji, Północnych Włoch, Zachodnich Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Słowenii, Serbii i Chorwacji.

W transporcie morskim, specjalizujemy się głównie w wysyłkach FCL w kontenerach typu reefer.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Transport / logistyka

Brak aktualnych ofert