Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Dla Pracodawców:

Rejestracja (w razie problemów z dostępem, zalecamy otwierać w karcie prywatnej/incognito przeglądarki → jak to zrobić: Firefox / Chrome )
Zaloguj się (w razie problemów z dostępem, zalecamy otwierać w karcie prywatnej/incognito przeglądarki → jak to zrobić: Firefox / Chrome )

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

DwaPlusJeden Sp. z o. o.

Matejki 6 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 58 746 34 13

http://www.dwaplusjeden.com


2+1 jest nowoczesną polską firmą oferującą usługi księgowe oraz kadrowo płacowe, ukierunkowana na kompleksową obsługę spółek z kapitałem polskim oraz z kapitałem zagranicznym, spółek z o.o., spółek akcyjnych, spółek komandytowych i komandytowo-akcyjnych, spółek jawnych, spółek cywilnych, stowarzyszeń, fundacji, osób prowadzących działalność gospodarczą.
Podmiotom zagranicznym zainteresowanym uruchomieniem działalności w Polsce oferujemy usługi w zakresie założenia spółki, doradztwa gospodarczego oraz księgowego.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Klienta.

Historia firmy

2+1 istnieje od roku 2003, jest firmą zbudowaną na wieloletnim doświadczeniu pracowników oraz właścicieli, o ustabilizowanej pozycji w branży biur rachunkowych.

Oferta 2+1 skierowana jest do Klientów, którzy oczekują indywidualnego podejścia do Klienta, wysokiego poziomu usług, doradztwa oraz przejrzystej i łatwo dostępnej informacji o wynikach finansowych oraz podatkowych swojej firmy.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Finanse i bankowość

Brak aktualnych ofert