Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

PKO Bank Polski

ul. Puławska 15 Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: 587678076

http://www.pkobp.pl/


PKO Bank Polski jest liderem polskiej bankowości, a także jedną z najstarszych instytucji finansowych w naszym kraju. Nasz Bank stworzony został z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem małych i średnich przedsiębiorstw, dużych korporacji oraz instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce.

Szeroka oferta oraz duża skala działania naszego Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych oraz wziąć udział w interesujących przedsięwzięciach. Osobom zatrudnionym w Banku oferujemy warunki do stałego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczeń w renomowanej, dynamicznej instytucji finansowej. Praca w PKO Banku Polskim to szansa na zdobycie doświadczenia w największej na polskim rynku instytucji finansowej.

Programy dla studentów

Z myślą o młodych i ambitnych ludziach stworzyliśmy ofertę staży i praktyk:

  • płatne staże (przez cały rok), na które zapraszamy studentów IV i V roku oraz absolwentów - stażyści realizują zadania o charakterze koncepcyjnym lub projektowym.
  • płatne praktyki (przez cały rok), skierowane do studentów wszystkich lat oraz absolwentów, którzy nie ukończyli 30 roku życia. Praktykanci realizują czynności o charakterze administracyjnym, wspierającym.

Doceniają nas!

PKO Bank Polski otrzymał tytuł Idealnego Pracodawcy 2015 w kategorii Biznes, w jednym z najbardziej prestiżowych rankingów pracodawców wg studentów - Universum Student Survey. W tym roku Bank znalazł się na 5 pozycji.

Bank został wyróżniony w rankingu na najbardziej pożądanych pracodawców tegorocznej edycji badania Pracodawca Roku 2014 organizowanego przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. Badani studenci kierunków ekonomicznych uplasowali PKO Bank Polski na miejscu 4.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy Cię na stronę www.pkobp.pl/kariera


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Finanse i bankowość

Brak aktualnych ofert