Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Aterima Sp. z o.o. Sp. K.

Bonarka 4 Business A, Puszkarska 7f Kraków MAŁOPOLSKIE

Tel: +48 668 898 927

http://www.aterima.pl


ATERIMA / WE WISH YOU GOOD WORK

 

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia zewnętrznego z siedzibą w Krakowie. Działamy także poprzez sieć biur regionalnych w Rzeszowie, Mielcu, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i kilku innych miastach w Polsce.

 

Oferujemy przyjazne rozwiązania formalno-prawne, obniżając całkowite koszty związane z zatrudnianiem pracowników. Jako solidny partner merytoryczny posługujemy się autorskimi, innowacyjnymi narzędziami RSCP i Szprotka, które odciążają naszych Kontrahentów w formalnościach związanych z rozliczaniem wynagrodzeń i czasu pracy.

 

Dlaczego ATERIMA?

Ponieważ nie obieramy dróg na skróty. Działamy etycznie i zgodnie z zasadami, znajdując kompromis między optymalizacją kosztów zatrudnienia a dobrem zatrudnionych. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z każdą osobą Pracownikiem, Partnerem, Kontrahentem.

 

Stale inwestujemy w to, co jest dla nas najważniejsze w trwałe, oparte na zaufaniu relacje. Zamiast owijać w bawełnę, mówimy jak jest. W każdej zamieszczonej ofercie rzeczowo przedstawiamy Kandydatom warunki umów i uprzedzamy o ewentualnych trudnościach. Nasze starania zostały zauważone i docenione w 2015 roku otrzymaliśmy tytuł Best Large Recruitment Company in Poland.

 

ATERIMA jest częścią Grupy ATERIMA, którą współtworzą także marki ATERIMA HR oraz ATERIMA MED. Razem, pod jednym szyldem gromadzimy łebskie rozwiązania w zakresie zatrudnienia na rynku europejskim. 

 

Działaj z głową! Dowiedz się o nas więcej na www.aterima.pl.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert