Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

ICT POLAND SP. Z O.O.

Chmielna 26 Gdansk POMORSKIE

Tel: +48 604102927

http://www.ict-poland.pl


ICT POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, powstała w 2007 roku jako oddział holenderskiej ICT Group. Jako część Automotive & Mobility koncentrujemy się na mobilnej przyszłości, gdzie ludzie czują się bezpiecznie I szczęśliwie w przemieszczaniu się w codziennym życiu.

Oferujemy inżynieryjne usługi związane z oprogramowaniem, sprzętem I kompleksowymi systemami. Robimy to bezpośrednio, jak również z naszymi partnerami z łańcucha dostawców motoryzacyjnych (OEM) dla globalnych producentów samochodów, szczególnie w Holandii, Belgii, Anglii, Korei Południowej, Stanach Zjednoczonych I oczywiście w Niemczech.

Nasze usługi mogą koncentrować się na tworzeniu oprogramowania, dotyczyć testowania oprogramowania I systemów, lub być kombinacją obu.

Obecnie rozszerzamy nasz dedykowany zespół I dlatego szukamy programistów z dobra znajomością testowania I testerów z dobrym zrozumieniem oprogramowania wbudowanego.

Jeśli jesteś zainteresowany silną współpracą z naszymi klientami w celu tworzenia innowacyjnego oprogramowania wbudowanego o wysokiej jakości lub testowania oprogramowania / systemów, to sprawdź nasze oferty pracy.

Zapraszamy!


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert