Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Magnetic Systems Technology Sp. z o.o. Sp. k.

Chrobrego 8 Kętrzyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Tel: 89 755 2700

http://www.mstechnology.pl


Magnetic Systems Technology Sp. z o.o Sp. k. (występująca na rynku pod marką MST) działa w branży elektronicznej i zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego.

Firma mieści się w Kętrzynie. Zatrudnia około 250 pracowników.

MST powstała w wyniku wykupu menadżerskiego Zakładu Stateczników Philips Lighting w Kętrzynie. W kwietniu 2011 roku zespół zarządzający wykupił od Philipsa zakład oraz markę MST.

Głównym profilem działalności jest produkcja komponentów do przemysłu oświetleniowego: modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i FLUO, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz kompensacyjnych.

Firma MST oferuje swoje produkty na rynku krajowym, jak również międzynarodowym. Od lat uczestniczy w międzynarodowych Targach Light & Building we Frankfurcie.

Wielokrotnie nagradzana otrzymując m.in. takie wyróżnienia: Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości, Brylant Polskiej Gospodarki, Pracodawca- organizator pracy bezpiecznej , Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

 

MST posiada certyfikaty jakości: ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 oraz laboratorium badawcze, zgodne z normą 17025, akredytowane przez jednostkę certyfikującą DEKRA.

Wyprzedzając aktualne trendy firma MST zainwestowała w odnawialne źródła energii, zakładając na dachu budynku panele fotowoltaiczne.

W ub. roku MST otrzymało zgodę na realizację inwestycji w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. zakładającej wybudowanie 6000m2 powierzchni magazynowej wraz z zapleczem socjalnym. Wiąże się to również z zatrudnieniem nowych pracowników. Przedsięwzięcie będzie realizowane w Kętrzynie na nieruchomości o powierzchni 1,1794 ha.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Elektrotechnika i elektronika
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia
  • Inna

Brak aktualnych ofert