Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Vetrex Sp.zo.

Skarszewska 13 Tczew POMORSKIE

Tel: 502677115

http://www.vetrex.eu


Vetrex producent stolarki okiennej i drzwiowej należący do francuskiej Grupy Liebot, którego siedziba wraz z halą produkcyjną znajduje się w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Tczewie.

Ofertę Vetrex tworzą: energooszczędne systemy PVC i aluminium, stolarka przeciwpożarowa, systemy wentylacji oraz rolety, które powstają w oparciu o niezawodne komponenty i z wykorzystaniem sprawdzonych technologii, a cały proces ich wytwarzania jest ściśle monitorowany w ramach systemu kontroli jakości, opartego na japońskich wzorcach i opracowanego specjalnie z myślą o produkcji okien.

Systemy Vetrex charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi, takimi jak: energooszczędność i dźwiękoszczelność, funkcjonalność i możliwość wykonywania na ich bazie skomplikowanych, wielkogabarytowych, a jednocześnie stabilnych i trwałych konstrukcji.

Produkty firmy Vetrex, zanim trafią na rynek, poddawane są szczegółowym testom w renomowanych jednostkach badawczych, a dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji, dostępne są na terenie całej Polski i Europy.

Usługi instalacji okien świadczone przez Autoryzowane Salony Sprzedaży Vetrex, są uzupełnieniem oferty produktowej firmy. Klienci autoryzowanych punktów mogą też liczyć na fachowe doradztwo w doborze optymalnego rozwiązania i metody montażu dopasowanej do standardu budynku i wykorzystanych do jego budowy materiałów.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Inżynieria / konstrukcje / technologia
  • Inna

Brak aktualnych ofert