Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Al. Zwycięstwa 96/98 Gdynia POMORSKIE

Tel: +48 58 698 21 29

http://www.ppnt.pl


Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia to przestrzeń dla wszystkich innowatorów, którzy tworzą nowoczesne produkty, usługi oraz inicjatywy.

To miejsce nie tylko dla naukowców i przedsiębiorców, ale także wszystkich pasjonatów nowych technologii oraz idei. PPNT Gdynia jest otwarte na odkrywców w każdym wieku, zaprasza gdynian i mieszkańców Trójmiasta na ciekawe warsztaty, prelekcje i wydarzenia.

W PPNT Gdynia działają informatycy, biotechnolodzy, projektanci, wynalazcy, ale również innowatorzy społeczni. Gdynia intensywnie wspiera i rozwija nowoczesne idee korzystne dla dobra publicznego. Mogą być nimi zarówno nowe produkty, usługi, jak i modele działania, czyli innowacje społeczne. Właśnie dlatego pod dachem Parku rozwija się m.in. Laboratorium Innowacji Społecznych. Projekty badawcze, które są realizowane z PPNT, przeciwdziałają wykluczeniu cyfrowemu oraz wspierają osoby niepełnosprawne w codziennym życiu. Natomiast współpraca z projektantami i designerami przekłada się na ciągłe ulepszanie przestrzeni miejskiej Gdyni. Nagromadzenie w jednym miejscu tylu zdolnych ludzi, innowacyjnych firm i kreatywnych pomysłów przekłada się na wspólne działania podnoszące jakość życia każdego z nas.


Kategoria

Instytucja państwowa lub samorządowa


Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert