Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Microsoft

Aleje Jerozolimskie 195a Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: +48 (22) 349 75 70

http://careers.microsoft.com/students


Microsoft to firma, która pomaga ludziom i firmom na całym świecie realizować w pełni swój potencjał.

Microsoft już ponad 40 lat przyczynia się do upowszechnienia komputerowej cywilizacji, a przy tym jest przykładem niezrównanego sukcesu rynkowego. Kiedy w 1975 r. dwaj przyjaciele ze szkolnej ławki, Bill Gates i Paul Allen zakładali Microsoft, ich misją był komputer na każdym biurku a computer on every desk. Firma Microsoft została zbudowana w oparciu o przekonanie, że technologia, jeśli uczynić ją dostępną i przyjazną jest doskonałym narzędziem do rozwoju i realizacji marzeń, pozwala na pełne wykorzystanie możliwości, jakie drzemią w nas samych i otaczającym świecie.

Firma globalnie zatrudnia ponad 120 tys. osób i przeznacza na działalność badawczo-rozwojową przeszło 10 mld dolarów rocznie. Obecnie siedziby Microsoft mieszczą się w ponad 125 krajach na całym świecie. W polskim biurze Microsoft zatrudnia około 500 pracowników.

Firma stawia na młodych, dynamicznych ludzi, umożliwiając absolwentom uczelni wyższych, rozpoczynającym dopiero życie zawodowe, uczestnictwo w licznych programach praktyk i staży. Działania te doceniane są przez środowisko studenckie, które co roku wyróżnia firmę w rankingach studenckich. Microsoft zawdzięcza swoją pozycję rynkową przede wszystkim pracownikom, dlatego nieustannie dba o ich rozwój zawodowy, zapewnia liczne szkolenia, umożliwia podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój aspiracji zawodowych i samorealizację. Tworzy też przyjazną atmosferę pracy.

Od kilku lat Microsoft zdobywa nagrodę dla Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce otrzymując tytuł Great Place to Work i zajmując najwyższe miejsce wśród organizacji, które zatrudniają do 500 pracowników. Wynik ten pokazuje, że Microsoft to najwyżej notowana firma z branży IT.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert