Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

JT Weston sp. z o.o.

Aleja Jana Pawła II Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: 537007430

http://www.jtweston.pl


JT Weston jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą, założoną i współtworzoną przez doświadczonych konsultantów i doradców biznesowych wywodzących się z firm Deloitte i EY.

JT Weston zajmuje się doradztwem biznesowym i informatycznym oraz budową oprogramowania. W ramach doradztwa biznesowego opracowujemy długoterminowe strategie, optymalizujemy procesy, koszty, przeprowadzamy badania rynku, wykonujemy badania benchmarkingowe.

W ramach doradztwa IT budujemy strategie Digital Transformation, planujemy rozwój architektury IT, poprawiamy efektywność działów IT, zapewniamy zgodność z wymogami regulatorów oraz międzynarodowymi normami i standardami w zakresie IT i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego.

Dział Software Development tworzy własne, innowacyjne rozwiązania webowe i integracyjne, które pomagają naszym klientom zdobyć i utrzymać pozycje rynkowych liderów.

Pracujemy dla wiodących przedsiębiorstw z branży finansowej (ubezpieczenia, bankowość), usługowej, administracji publicznej, energetyki i innych.

Więcej informacji: www.jtweston.pl


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert