Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Dellner Components Sp. z o. o.

Chwaszczyńska 120 Gdynia

Tel: 58 78 57 500

http://dellner-components.com/pl


Dellner Components oferuje usługi produkcyjne i podwykonawstwo na zlecenie obejmujące: zakup materiałów,obróbkę mechaniczną CNC, spawanie spełniające m.in. wymogi normy EN15085 manualne i zrobotyzowane, malowanie na mokro oraz proszkowe, montaż mechaniczny i elektryczny.

Wysoką jakość naszych usług potwierdzamy pomiarami w laboratorium kontroli jakości wyposażonym we współrzędnościowe maszyny pomiarowe. Laboratorium spawalnicze umożliwia przeprowadzanie testów VT, MT i UT. Poprawność montażu potwierdzamy testami funkcjonalnymi podzespołów i systemów mechanicznych, testami szczelności układów pneumatycznych i hydraulicznych, zautomatyzowanymi testami elektrycznymi połączeń i okablowania. Nasz system zapewnienia jakości i ochrony środowiska jest certyfikowany wg norm IRIS, ISO9001, ISO14001.

W zakresie naszych kompetencji mieści się precyzyjna obróbka części metalowych na bazie odlewów i odkuwek stalowych, żeliwnych i aluminiowych, rur, prętów oraz konstrukcji spawanych z blach, o wymiarach do ok. 1m3, części obrotowych o średnicy do ok. 1m i długości do 3m oraz masie do 500kg. Usługi są realizowane na centrach wieloosiowych OKUMA i MAZAK.

Oferujemy usługi kompleksowe obejmujące zarządzanie całym łańcuchem dostaw począwszy od selekcji dostawców, zarządzania zapasami surowców, rozwoju jakości dostawców, śledzenia partii i certyfikatów materiałowych, zarządzania uruchomieniem produkcji nowych wyrobów, zarządzania rewizjami konstrukcyjnymi, doskonalenia produkcji i zapewnienia jakości oraz dostawy pod wskazany adres. Specjalizujemy się krótkich i średnich seriach produkcyjnych, odpowiadamy na wysokie wymagania, a poziom naszych usług doceniają tacy potentaci jak Alstom, Bombardier czy Siemens.


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert