Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Agroklaster Combi - Line Sp. z o.o.

Wł. Łokietka 5 Toruń KUJAWSKO-POMORSKIE

Tel: +48 692 841 520

Nazwa firmy:  Agroklaster COMBI Line sp. z o.o

Opis:

Agroklaster COMBI Line jest współzałożycielem oraz wiodącym członkiem Agro Klastra KUJAWY -Stowarzyszenia Na Rzecz Innowacji i Rozwoju. Kierujemy eksportem oraz zarządzamy realizacją projektów inwestycyjnych w zakresie technologii, maszyn i produktów dla nowoczesnego agrobiznesu. Jesteśmy doświadczoną europejską grupą produkcyjno - inżynieringową. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach dla hodowli, uboju oraz transportu chłodniczego drobiu, bydła oraz owiec. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo żywności oraz bezpieczeństwo i ekologię produkcji, w tym zakresie zwłaszcza oczyszczanie ścieków i wody. Nasza sieć sprzedaży obejmuje Indie, Rosję, Białoruś, Rumunię, kraje WNP oraz Bałkany.

Stanowisko:

INŻYNIER PROJEKTU

Lokalizacja:

Polska, kujawsko-pomorskie, Toruń

Typ pracy:

praca stała

Obowiązki:

- Opracowywanie dokumentacji technicznej i projektowej;

- Przygotowanie ofert cenowych;

- Analiza potrzeb klientów;

- Uzgodnienia techniczne w ramach prowadzonych projektów;

- Bezpośredni udział w projektowaniu i wdrażaniu projektów;

- Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

- Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Praca zgodna z obszarem kształcenia

- nauki techniczne

Kierunki studiów:

- Mechanika i budowa maszyn

Języki:

- angielski - B2 - średniozaawansowany

Prawo jazdy:

kat. B

Dodatkowe wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne;

- dobra znajomość języka angielskiego;

- znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;

- znajomość rysunku technicznego;

- umiejętność poruszania się w środowisku CAD 3D;

- prawo jazdy kat. B;

- komunikatywność;

- obowiązkowość;

- gotowość do krótkich podróży służbowych.

Warunki pracy:

Stałe wynagrodzenie oraz system premii regulaminowych

Typ aplikacji:

CV i list motywacyjny

Kontakt:

e-mail: b.ramlo@combi-line.eu

Rodzaj umowy:

umowa o pracę

Data oferty:

05-07-2016

Branże

  • Mechanika i budowa maszyn
  • Inżynieria / konstrukcje / technologia

Brak aktualnych ofert