Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

hauerpower

ul. Krakowska 17/12 Tarnów MAŁOPOLSKIE

Tel: 514963507

http://www.hauerpower.com


Studio tworzenia stron www Hauerpower to nowoczesne rozwiązania IT i nowe media dla firm.

Tworzymy najnowszą komunikację dla firm drogą internetu by poprawić jakość i możliwości promocji firm dla ich Klientów codziennie szukających informacji w internecie.

Tworzymy aplikacje, portale, sklepy i strony internetowe. Posiadamy własne zaplecze techniczne i programistyczne, rozwiązania autorskie oraz open-source'owe z których korzystają nasi Klienci i ich administratorzy pracując w tworzonych przez nas systemach i aplikacjach.

Hauerpower studio z oddziałem w Tarnowie tworzy też branżowe rozwiązania dla firm mniejszych jak : kancelarie, małe firmy i działalności lokalne, strony internetowe dopasowane do konkretnych potrzeb klientów, animacje i wideo.

Główną zasadą oraz decydującym czynnikiem firmy wpływającym na rozwój jest rzetelność współpracy oraz badanie i testy każdego etapu tworzenia zlecenia dla Klienta. Daje to pewność Klientu oraz nam że wykonana praca będzie dopasowana do oczekiwań i spełniała swoje funkcje które zostały jej postawione już na etapie briefu i ustalania specyfikacji. Ważne jest to by wspólnie z Klientem osiągnąć efekt dający mierzalne w skutkach wyniki poprawy jakości sprzedaży produktów i usług firmy. Hauerpower pod tym względem przoduje wśród konkurencji tworzącej rozwiązania standardowe i szablonowe.Branże

  • Handel / marketing / zarządzanie
  • Informatyka

Brak aktualnych ofert