Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Emocni.pl Sp z o.o.

Nowogrodzka 31 Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: (22) 451 02 00

http://www.emocni.pl/


 

Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego łączącą w sobie kompetencje online i offline. Jak wskazuje nasza nazwa emocni - czujemy się mocni we wszystkim co dotyczy naszej e-pracy oraz wkładamy emocje we wszystkie nasze działania.

 

W pracy wykorzystujemy całą swoją wiedzę o Internecie, wieloletnie doświadczenie i szerokie, biznesowe know-how pomagając naszym Klientom w szybkim osiąganiu przyjętych rezultatów. Działamy kompleksowo dobierając najskuteczniejsze narzędzia i kanały promocji zależnie od strategicznych celów Marki.

W ramach agencji w spójnej komunikacji współdziałamy w strukturze czterech zespołów o odrębnych kompetencjach i specjalizacjach.

Są to :

  • zespół projektów dygital - odpowiedzialny za projekty serwisów i sklepów online
  • zespół projektowania usług UX odpowiedzialny za kreowanie produktów elektronicznych
  • zespół content marketingu wyspecjalizowany w tworzeniu unikatowych treści SEO/SEM
  • zespół relacji inwestorskich odpowiedzialny za tworzenie narzędzi i treści na potrzeby RI


Wszystkie zespoły korzystają z jednego, nadrzędnego dla wszystkich działu strategii i kreacji, co w przypadku kompleksowych realizacji daje naszym Klientom gwarancję w pełni spójnej komunikacji.

Naszą filozofią w codziennych działaniach jest zdanie: ważniejsze od tego co robimy jest to czego nie robimy. A nie robimy rzeczy, na których znamy się mało lub bardzo mało. Wierzymy w siłę mądrze rozumianej specjalizacji jaką w naszym przypadku jest siła projektowanych indywidualnie User Experience, nasze kompetencje konsultingowe oraz umiejętność kompleksowej oceny procesu marketingowego i biznesowego.

Niczego nie robimy połowicznie.Branże

  • Handel / marketing / zarządzanie

Brak aktualnych ofert