Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Unisoft Sp. z o.o.

Pułaskiego 8 Gdynia POMORSKIE

Tel: 587826136

http://www.unisoft.com.pl


Firma Unisoft Sp.z o.o. jest producentem oraz dostawcą oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Prowadzi działalność od ponad 30 lat, zdobywając w tym czasie bardzo liczne grono klientów - przedsiębiorstw reprezentujących szeroki wachlarz branż i dziedzin gospodarki. Firma operuje wyłącznie w granicach Polski a jej struktura - to siedziba centrali w Gdyni oraz 16 oddziałów terenowych. 

W ramach prowadzonej działalności Firma w pełni samodzielnie pozyskuje klientów, dostarcza, instaluje oraz nadzoruje uruchamianie oprogramowania a nade wszystko samodzielnie realizuje jego rozwój i modyfikacje. W celu realizacji postawionych zadań zatrudnia ok. 250 pracowników, z których najliczniejsza grupa - to dział produkcji oprogramowania, mieszczący się w Centrali w Gdyni.

Model biznesowy, na którym Firma opiera swa działalność, podkreśla jej całkowitą niezależność ekonomiczną i decyzyjną. W połączeniu z jednoznacznie określoną i od lat niezmienną kwestią właścicielską daje to efekty w postaci dużej elastyczności i samodzielności rynkowej oraz niespotykanej odporności na wahania koniunktury. Dzięki temu Firmie udało się stworzyć liczny i stabilny zespół pracowników o unikalnie wysokich kwalifikacjach i predyspozycjach, a w szczególności - legitymujący się ekspercką wiedzą w dziedzinach objętych funkcjonalnością oprogramowania, stanowiącego produkt Spółki.

Wytwarzanie oprogramowania przebiega w zespołach merytorycznych, co pozwala ich członkom pozyskać i rozwijać wiedzę z określonego zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, stymuluje poczucie odpowiedzialności oraz utożsamiania się z efektami własnej pracy.

Firma wspiera swych pracowników w poszerzaniu kwalifikacji oraz umożliwia kontakt z nowoczesnymi technologiami. Panująca atmosfera sprzyja duchowi stymulującej współpracy oraz ułatwia płynne wdrażanie się nowych pracowników.

 


Kategoria

Średnia firma (51- 250 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert