Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

ITMAGINATION

Chmielna 85/87 Warszawa MAZOWIECKIE

Tel: 22 654 40 60

http://www.itmagination.com


ITMAGINATION to prężnie rozwijająca się firma z branży IT. W ITMAGINATION pomagamy naszym klientom w byciu innowacyjnymi poprzez tworzenie dedykowanego oprogramowania, analizę danych i outsourcing.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej, czterokrotnie uwzględnioną w rankingu Deloitte Fast 50 CE. Działamy od 2008 roku i od początku istnienia specjalizujemy się w usługach i rozwiązaniach dla banków, instytucji finansowych oraz międzynarodowych firm z sektora FMCG, budowlanego i technologicznego. Zrealizowaliśmy setki projektów dla blisko 90 średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata.

W ITMAGINATION każdy ma potencjał do bycia innowatorem. Wiemy jednak, że sama technologia nie wystarczy, aby w pełni ten potencjał wykorzystać. Do tego potrzebne jest partnerstwo z osobami, którym możesz zaufać i które motywują oraz inspirują. Ci ludzie to właśnie my, a te zasady stanowią fundamenty, na których opiera się nasza firma. Chcemy stosować je w praktyce nie tylko w odniesieniu do naszych klientów, ale także do każdego członka naszego zespołu.

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, jednak nasze biura znajdziesz również w Gdyni, Krakowie, Lublinie, Płocku, Wrocławiu oraz Bostonie. Pracuje w nich łącznie ponad 400 wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Dowiedz się o nas więcej na: https://www.itmagination.com


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Informatyka

Brak aktualnych ofert