Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o. o.

Grunwaldzka 409 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 0048122977901

http://alexandermannsolutions.com/


Alexander Mann Solutions jest firmą międzynarodową, która swoją pionierską działalność w zakresie Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych (ang. RPO - Recruitment Process Outsourcing) rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie firma zatrudnia 3000 osób na całym świecie i świadczy usługi rekrutacyjne dla klientów w ponad 80 krajach. Siedzibą główną firmy jest Londyn, 6 głównych centrów biznesowych zlokalizowanych jest w Bracknell, Krakowie, Manili, Cleveland, Belfaście oraz (od maja 2015 roku) w Gdańsku.
Misją firmy jest wsparcie klientów w pozyskiwaniu najbardziej utalentowanych pracowników w oparciu o wspólne przekonanie, że ludzie są podstawą sukcesu. Firma oferuje swoim klientom szeroki wachlarz innowacyjnych usług z zakresu pozyskiwania i zarządzania talentami, outsourcingu i konsultingu.
Alexander Mann Solutions Polska rozpoczął swoją działalność w 2005 roku świadcząc usługi outsourcingu procesów rekrutacyjnych dla kilku miedzynarodowych klientow. Obecnie centra biznesowe w Krakowie i Gdańsku współpracują z wieloma klientami m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Czech, Szwajcarii, Niemiec, Węgier. Liczba zatrudnionych w firmie wzrosła z 5 osób w 2005 do ponad 800 pracowników w 2015 roku w obu polskich lokalizacjach.
Kompleksowe działania w obszarze zasobów ludzkich, wspieranie rozwoju pracowników i koncentrowanie uwagi na obszarze wellbeing zaowocowały otrzymaniem 6 razy z rzędu nagrody Inwestor w Kapitał Ludzki (przyznawanej przez Fundację Obserwatorium Zarządzania pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej) oraz certyfikatu Great Place to Work.
Alexander Mann Solutions podejmuje także efektywne działania w obszarze Employer Branding oraz Corporate Social Responsibility.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert