Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Centrum Maszyn CNC Sp. z.o.o.

Grunwaldzka 12-16 lok. B2 Sopot POMORSKIE

Tel: 790254411

https://centrummaszyncnc.pl/


Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem maszyn do obróbki metalu. Głównym celem naszej firmy jest stworzenie innowacyjnego systemu przepływu informacji i sprzedaży, który pozwoli potencjalnym klientom na podejmowanie właściwych decyzji inwestycyjnych w najkrótszym możliwie czasie. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym jesteśmy w stanie opracować zoptymalizowane rozwiązania technologiczne skierowane do indywidualnych potrzeb produkcyjnych naszych klientów.
Opracowana i wdrożona przez nasz zespół nowatorska forma sprzedaży w połączeniu z liniowym systemem dystrybucji urządzeń pozwoliły naszej firmie na wynegocjowanie atrakcyjnych rabatów, które dają nam możliwość przedstawienia bardzo korzystnych ofert handlowych przy nawet najbardziej skomplikowanych maszynach. Dokładamy wszelkich starań, aby wysoka jakość urządzeń oferowanych przez nasz serwis w połączeniu z konkurencyjnymi cenami i preferencyjnymi terminami produkcji niezmiennie pozwalała na zwiększenie efektywności wykonywanych zleceń przy zachowaniu optymalnej rentowności podjętych inwestycji.
Oferujemy nie tylko profesjonalną obsługę przed i po sprzedażową. Przede wszystkim skupiamy się na dostarczaniu pełnej opieki serwisowej podczas trwania serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Prosimy zauważyć, iż posiadamy własny, wykwalifikowany serwis, dostępny na terenie całego kraju.
Współpracujemy wyłącznie z największymi i najbardziej renomowanymi producentami na świecie. W naszej ofercie posiadamy m.in.:
wycinarki laserowe
lasery czyszczące
prasy krawędziowe
gilotyny hydrauliczne
giętarki trzpieniowe
prasy hydrauliczne
walcarki do blachy
wyoblarki i dennice
dziurkarki i wykrawarki
wycinarki plazmowe
Wszystkie urządzenia dostarczane przez naszą firmę posiadają najnowsze rozwiązania technologiczne aktualnie dostępne na rynku, pełną dokumentację techniczną (DTR) w języku polskim, wymagane certyfikaty unijne oraz objęte są optymalną gwarancją producenta.Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert