Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Sztuka Nauki

Świętojańska 59/5 Gdynia POMORSKIE

Tel: +48 570 801 602

http://www.sztukanauki.com


Od 2012 roku profesjonalnie podchodzimy do problemów związanych z edukacją i stawiamy na rezultaty. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 700 klientów i uzyskaliśmy zdawalność z egzaminów na poziomie 98,3%.

Sukces zawdzięczamy naszej starannie wyselekcjonowanej kadrze nauczycieli i specjalistów.Podchodzą oni indywidualnie do każdego z klientów i dostosowują metodę nauczania do jego potrzeb.

Dlatego, zanim klient rozpocznie z nami proces uczenia się, przechodzi szereg testów pozwalających zdiagnozować obszary wymagające szczególnej uwagi. Kierując się nimi, świadczymy szeroki wachlarz komplementarnych usług. Wszystko po to, żeby wykorzystać unikalny zbiór predyspozycji każdego z klientów.

Prowadzimy kursy uczące realnych umiejętności, przekładających się na mierzalne rezultaty w życiu i w dalszej karierze zawodowej.
Nasze usługi stworzyliśmy tak by kompleksowo odpowiadać na potrzeby indywidualnego klienta. Wyposażamy go w umiejętności, które dadzą mu przewagę na zmieniającym się rynku pracy oraz umożliwią szansę na karierę marzeń.

 

Prowadzimy kursy oraz korepetycje z:

- matematyki

- chemii

- fizyki

- biologii

- języka angielskiego

- rysunku

- programowania

- kurs szybkiego czytania

- kurs radzenia sobie ze stresem


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert