Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Pure Biologics Sp. z o.o.

Duńska 11 Wrocław

Tel: +48 570 00 2829

http://www.purebiologics.com


 

Pure Biologics sp. z o.o. jest polską firmą biotechnologiczną, która rozpoczęła działalność w 2010 roku we Wrocławiu. W ciągu siedmiu lat działalności, spółka zbudowała dwudziestoosobowy zespół specjalistów (w tym blisko połowa w stopniu doktora) i pozyskała ważnych klientów oraz środki publiczne na dofinansowanie prowadzonych prac badawczo-rozwojowych.
Posiadamy bogate doświadczenie w dostarczaniu rekombinowanych białek oraz przeciwciał do rozwoju przedklinicznego nowych kandydatów na leki i do diagnostyki molekularnej. W połączeniu z analizą biofizyczną, inżynierią białka i zdolnościami rozwoju metod pomiarowych, służymy naszym klientom nie tylko jako dostawca wyspecjalizowanych usług, ale przede wszystkim jako profesjonalny partner B+R rozwiązujący skomplikowane problemy związane z otrzymywaniem białek.
Więcej szczegółów dotyczących naszej działalności i realizowanych projektów badawczo-rozwojowych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www oraz obserwowania naszych stron w serwisie Facebook i LinkedIn.

 


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Biotechnologia

Brak aktualnych ofert