Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Kelly Services Poland Sp. z o. o.

Postępu 18B Warszawa

Tel: +48 022 606 25 01

http://www.kellyservices.pl


Kelly Services powstało w 1946 roku, koncentrując się początkowo na usługach związanych z rekrutacją pracowników tymczasowych. Przez ponad pół wieku firmie udało się utrzymać pozycję lidera w branży, a było to możliwe dzięki oparciu działalności na zasadzie: inwestujemy w ludzi. Dziś ta strategia przynosi korzyści naszym Klientom na całym świecie. Kelly rozwija się razem z rynkiem, starając się zawsze wychodzić naprzeciw nowym oczekiwaniom i trendom. Będziemy kontynuować tą tradycję, dostosowując nasze rozwiązania, tak aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów, zarówno lokalnie jak i na gruncie globalnym.

Biuro Kelly Services mieści się w Warszawie przy ulicy Postępu 18b. Każdego dnia dostarcza swoim klientom wysokiej jakości rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo zawodowe osobom poszukującym pracy.
Posiadamy ściśle wyspecjalizowane działy w takich obszarach jak Finanse i Księgowość, IT, Call Center/Contact Center, Administracja, Sprzedaż, Marketing i Inżynieria.

Rekrutujemy na zróżnicowane stanowiska, od inżynierów po asystentki.
Wybieramy osoby, które w sposób najlepszy odzwierciedlają oczekiwania naszego Klienta.
Zapewniamy pełny zakres usług HR. Oferujemy porady branżowe z zakresy prawa pracy, polityki wynagrodzeń oraz lokalnych warunków pracy
Prowadzimy liczne szkolenia dla naszych Klientów i Pracowników. Tworzymy innowacyjne kampanie min. wzmacniające wizerunek pracodawcy, poprawiające efektywność pracownika, zachęcające kandydatów do aplikowania.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Inna

Brak aktualnych ofert