Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

Aplitt sp. z o. o.

Arkońska 6 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 058 782 82 82

https://aplitt.pl/pl/


Jesteśmy jednym z głównych dostawców usług informatycznych dla dużych instytucji finansowych w Polsce. Nasze realizacje to pełny outsourcing IT jak również jednorazowe projekty z szerokiego zakresu zagadnień IT dla Klientów z różnych branż. Zespół odpowiedzialny za realizację usług to grupa kilkudziesięciu wysokiej klasy certyfikowanych specjalistów oraz grupa serwisantów dostępnych na terenie całej Polski. Pracujemy w technologiach takich firm, jak: Microsoft, VmWare, Juniper, CommVault, Oracle, Cisco, Linux, EMC.
Wytwarzamy dedykowane oprogramowanie wspomagające procesy Klienta oraz dostarczamy produkty zgodne z przedstawionymi oczekiwaniami, w zaplanowanym czasie i na wspólnie ustalonych zasadach realizacji i rozliczeń w projekcie. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy również usługę przeprowadzenia analizy wymagań na poziomie wizji systemu, analizy wstępnej i analizy szczegółowej.

Posiadamy nowoczesny i funkcjonalny system certyfikowany przez międzynarodowe organizacje płatnicze Visa, MasterCard zapewniający szerokie możliwości w zakresie wydawnictwa i obsługi kart płatniczych.


Kategoria

Duża firma (powyżej 250 pracowników)


Branże

  • Automatyka
  • Elektrotechnika i elektronika
  • Informatyka

Brak aktualnych ofert