Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

SUNEN Sp. z o.o.

Wroclawska 114 Gdynia POMORSKIE

Tel: 796771236

http://sunen.eu


SUNEN Sp. z o.o. powstała w 2009 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku polskiego na systemy OZE charakteryzujące się niezawodnością i krótkim okresem zwrotu inwestycji. Główny nacisk położyliśmy na wysokowydajne próżniowe kolektory słoneczne.

Dzięki nawiązaniu bezpośrednich relacji handlowych z renomowanymi dostawcami z Europy   i świata udało nam się zbudować atrakcyjne portfolio produktowe. Sieć dystrybucji obejmująca swoim zasięgiem obszar całej Polski pozwala na szybką realizację napływających zleceń oraz bliską współpracę z klientami.

Od połowy 2010 roku rozszerzyliśmy nasze portfolio produktowe o przenośne ładowarki do drobnych urządzeń elektronicznych w szczególności ładowarki zasilane panelami fotowoltaicznymi. Obecnie w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 50 modeli ładowarek będąc jednym z największych w Europie importerów tych urządzeń. Pozwala nam to na zaspokojenie większości potrzeb pojawiających się u użytkowników drobnych urządzeń elektronicznych związanych z mobilnym dostępem do źródeł prądu.

Sprzedaż prowadzona jest przez nas w kanałach tradycyjnych oraz online, gdzie w ostatnim przypadku zasięg sprzedaży obejmuje cały świat z głównym naciskiem na kraje UE przy czym eksport wynosi ponad 70% globalnej sprzedaży firmy.

Przez lata działalności Spółka Sunen wykazała się uczciwością biznesową, czego dowodem jest posiadany certyfikat Rzetelna Firma.

Jednak najważniejszą dla nas referencją są niezwykle pozytywne komentarze związane z poziomem obsługi i jakością produktów zamieszczane w komentarzach zakupowych i na forach specjalistycznych, zarówno w Polsce jak i zagranicą.Branże

  • Elektrotechnika i elektronika
  • Handel / marketing / zarządzanie
  • Informatyka

Brak aktualnych ofert