Na skróty Na skróty

Dla Studentów:

Career Center (oferty pracy, staży, rejestracja na spotkanie z doradcą zawodowym i przedsiębiorczości)

Drodzy Studenci,  Absolwenci

Wyszukiwarka firm dostępna poprzez moja.pg

Pozdrawiamy

Zespół Biura Karier

3City Electronics Sp. z o.o.

Abrahama 1A/5.02-5.05 Gdańsk POMORSKIE

Tel: 58 765 01 48

https://www.3cityelectronics.com


Firma 3City Electronics została założona przez grupę przyjaciół i działa na rynku od 2013 roku. Założyciele i pracownicy są związani z branżą elektroniczną od kilkunastu lat. Oferujemy usługi z zakresu projektowania, programowania, produkcji i testowania urządzeń elektronicznych. Z wielką pasją tworzymy urządzenia od pomysłu po etap dostarczania gotowego produktu na rynek wraz z obudową i wymaganymi certyfikatami. Dbamy o najwyższą jakość, bezpieczeństwo powierzanych danych, właściwą ocenę czasu i kosztów prac oraz innowacyjność projektów, które znajdują zastosowanie na całym świecie.

Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki. Niektórzy z nich są czynnymi wykładowcami i doktorantami na tej uczelni. Swoje umiejętności zdobywali w firmach produkujących zaawansowane urządzenia, sprzedawane z powodzeniem na całym świecie i wyznaczające nowe trendy w technologii. Eksperci 3City Electronics wykorzystują nowoczesne systemy zarządzania oraz innowacyjne rozwiązania projektowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy spełniać coraz wyższe wymagania naszych Klientów. Tworzymy możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Każdy pracownik jest częścią składową potencjału naszej firmy. Wspólnie stanowimy solidny fundament, na którym budujemy przyszłość.  Firma mieści się w biznesowej dzielnicy Gdańska - Oliwie. Biura i laboratoria zajmują powierzchnię 650m2. Posiadamy m.in. komorę do badań EMC, drukarkę 3D i frezarkę, laboratorium sieciowe.

Dzielimy się wiedzą i umożliwiamy rozwój studentom i absolwentom, dlatego blisko współpracujemy z Politechniką Gdańską. Nasi pracownicy zawsze chętnie dołączają się do akcji charytatywnych, w których bierzemy udział. Promujemy zdrowy tryb życia! Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych pracowników to osoby kochające sport i chętnie ich w tym wspieramy.


Kategoria

Mała firma (11-50 pracowników)


Branże

  • Elektrotechnika i elektronika
  • Informatyka
  • Telekomunikacja

Brak aktualnych ofert